12.-13.10.2018 toimub Kuressaares ja Saare maakonnas 51. Saaremaa Ralli, mis traditsiooniliselt lõpetab Balti riikide autoralli hooaja. Saaremaa Ralli on Eestis kõige pikema ajalooga ralli, mida on järjest korraldatud 50 korda. Selle järjepidevuse eest on tunnustatud Saaremaa Rallit ka mitmete erinevate kohalike auhindadega.

Tänu heale korraldusele ja kõrgel tasemel läbiviidud võistlusele on Saaremaa Ralli leidnud kindla koha nii osavõtjate kui publiku hulgas, keda Eestist, Lätist, Leedust, Venemaalt, Ukrainast, Rootsist, Soomest ja Norrast ning mõnikord ka kaugematest Euroopa riikidest on tulnud selleks nädalavahetuseks Saaremaale kokku üle 10 tuhande inimese. Väga positiivne selle ürituse läbiviimisel on toimumise aeg, tänu millele on suudetud pikendada turismihooaega Saaremaal. Sellega antakse lisatööd enamus Saaremaa ettevõtetele nii kaubanduses, majutuses kui ka kõikides teistes ettevõtlussektorites kogu maakonnas.

Samuti on positiivne tagasiside tulnud kohalikelt elanikelt, kes on kinnitanud, et Saaremaa Ralli toob rahulikku Saaremaa sügisesse palju energiat, inimesi ja tööd. Ralli eeskujulikuks läbiviimiseks on oluline korralik eeltöö, mis eeldab korraldajatelt ja nende partneritelt aasta ringset eeltööd.