Eesti autoralli meistrivõistlusele pani punkti 53. Saaremaa Rally, mis lõppes 10. oktoobril õhtul ning üldarvestuse kõrgeimal astmel olid Georg Gross ja Raigo Mõlder.

 

Üldarvestuses lõpetasid teisel kohal Georg Linnamäe – Volodymyr Korsia (Volkswagen Polo R5) ja kolmandal kohal Egon Kaur – Silver Simm (Ford Fiesta proto).

EMV2 klassis teise koha said Raul Jeets – Andrus Toom (Škoda Fabia Rally2 Evo) kindlustades endale sellega ka ühtlasi hooaja meistritiitli.

EMV4 klassis saavutasid esikoha Ranno Bundsen – Robert Loštšenikov (Mitsubishi Lancer Evolution VII).

EMV3 (R2, R1 ja A6 autode ühiarvestus) klassis tulid võitjateks saarlased Robert Virves – Sander Pruul (Ford Fiesta Rally4). Teisel kohal ületasid finišijoone Georg Jeets – Kuldar Sikk (Ford Fiesta Rally4) ning kolmandal kohal Silver Kütt – Janno Siitan (Ford Fiesta R2)

EMV5 arvestuses tulid esikohale Rainer Rohtmets – Rauno Rohtmets (Toyota Starlet).

EMV6 arvestuses võitsid David Sultanjants – Siim Oja (Citroen DS3).

EMV7 arvestused tulid võitjateks Marko Ringenberg – Allar Heina (BMW M3) ning sellega panid ka punkti edukale hooajale, mille lõpetasid meistritena.

Saaremaal ja kindlasti ka mujal paljude poolt armastatud ja rõõmuhõiskeid saav veoautode võistlusklassis võitsid Taavi Niinemets – Esko Allika oma GAZ 51-ga.