Juba sel nädalavahetusel 8. ja 10. oktoobril toimub 54. Saaremaa Ralli ja WOW Elamuskeskus muutub selleks puhuks rallisõitjate perebaasiks.

See tähendab seda, et peale tavapärase eksponaatidel möllamise, pakume palju  põnevaid tegevusi lastega peredele.

Kõik rallisõbrad saavad suurelt ekraanilt jälgida otsepilti võistlusest, elada kaasa oma lemmikutele ning sinna juurde head ja paremat nautida. Selleks kohandame ühe meie seminariruumidest fännialaks, kus saab ennast mugavalt sisse seada.
Samal ajal ei pea laste pärast muretsema, sest neilegi on välja mõeldud lustakaid tegevusi terveks päevaks.
WOW Elamuskeskuses saab olema nii põnev, et mine või lõhki.

Korraldame aardejahi ja selgitame välja, kes on kõige osavam rallisõitja laste seas, viskame täpsust, mängime vutti ja üritame meie isiklikule pinksiässale ära teha.

Kõik koos saame ennustada võidusõidu võitjat ja osalejate vahel korraldame ägeda loosimängu.

Tegevused toimuvad WOW Elamuskeskuses nii reedel kui laupäeval, tühja kõhu ega janu pärast ei pea teps mitte muretsema, sest WOW kohvik on avatud ning valmis pakkuma maitsvat kõhutäit ning kosutavaid jooke. Söömise ajal on võimalus nautida Kuressaare parimat vaadet ning ka sõidupunktidel silma peal hoida.

Meie juures saad rallit nautida hoopis uuel moel! Paljud mured, mis kaasnevad lastega vabas õhus aja veetmisesse, saavad meie juures lahendatud.

Wow Elamuskeskuse külastus on kõigile rallisõitjate peredele tasuta!

Eelregistreerimine vajalik : https://wowkeskus.ee/saaremaa-ralli-2021/?fbclid=IwAR3oNrrbDmBMq31SS23mFc738b4wFh2ZRVldaf47hdKk23jO6gMUjwUiT2Y

WOW Elamuskeskus- mõnus koht kõigile!